Чому обирають
автошколу "Круїз"

Висока якість навчання

Краща навчально-матеріальна база в місті

Професійні викладачі та інструктори

Готуємо водіїв вже більше 25 років

Свій автодром на водінні та здачі екзамена


* - в ціну не входить вартість палива на практичне водіння

Про нас

Автошкола «Круїз» є автошколою нового покоління із сучасною зразково-показовою навчально-матеріальною базою, до якої входять:

 1. П’ять навчальних класів, обладнаних усім необхідним, розташованих на масиві Леваневського:  вул. Леваневського, 138 (основний офіс).
 2. Навчальний клас у центрі міста - вул. Ярослава Мудрого, 17.
 3. Навчальний клас у центрі міста Узин - вул. Авіаторів, 11а.
 4. Власний автодром - вул. Заводська, 6. Для учнів автошколи безкоштовні заняття і здача всіх екзаменів на своєму автодромі, можливість тренування на особистому транспорті.
 5. Транспорт: мопед, мотоцикл, автобус, нові легкові автомобілі RENAULT LOGAN, RENAULT DUSTER, DAEWOO LANOS и ЗАЗ SENS з гідропідсилювачем керма.

Заняття з теорії в м. Біла Церква проходять на масиві Леваневського чи в історичному центрі міста ( вул. Ярослава Мудрого, 17 ), в м. Узин - в центрі міста ( вул. Авіаторів, 11а) три рази на тиждень у вечірній або денний час, набираються групи вихідного дня. Практичне водіння планується в зручний для Вас час! В автошколі працюють досвідчені, професійні, ввічливі, культурні викладачі та інструктори практичного водіння. У грудні 2017 року автошкола «Круїз» відзначатиме свій 25-річний ювілей. У своїй роботі головним для нас були, є і будуть якість підготовки, міцні знання учнів і хороші навички водіння транспортними засобами.

Ми займаємося підготовкою водіїв наступних категорій:

 •  «В» - легкові автомобілі
 •  «А1» - мопеди
 •  «А» - мотоцикли
 •  «D» - автобуси з кількістю посадкових місць понад 16
 •  «СE» - состави транспортних засобів з тягачем категорії «С» та причепом, повна маса якого перевищує 750 кілограмів

Надаємо окремі уроки практичного водіння на легковому автомобілі, мотоциклі та мопеді.

Учні автошколи "Круїз" складають іспити з водіння в Територіальному Сервісному Центрі МВС на власному автодромі, який надається їм безкоштовно!
У нас можна вчитися і отримувати посвідчення водія з реєстрацією (пропискою) в будь-якому регіоні!
Навчаючись на категорію «В», після закінчення курсів Ви зможете при бажанні відкрити також категорії «А1» та «А».
Навчаючись на категорію «D», залежно від наявності первинних категорій («В» або «С»), Ви можете відкрити додатково категорії «В», «С1», «С», «D1».

Набор групп

 • НАБОР НА ОБУЧЕНИЕ ГРУПП КАТЕГОРИИ В - легковые автомобили.

  Друзья! Мы каждый месяц проводим набор на обучение групп водителей категории “В” (легковые автомобили) с возможностью открытия для желающих категорий А1 (мопеды) и А (мотоциклы). Занятия по ТЕОРИИ во время действия военного положения проводятся в режиме онлайн. Занятия по ВОЖДЕНИЮ в удобное для вас время. Бесплатные заезд, занятия и сдача всех экзаменов на своем автодроме! ПОСПЕШИТЕ […]

  Подробнее 24.03.2023
 • Набор на обучение в группы категориий "А" и "А1".

  Проводится   набор на обучение в группы водителей: -категории “А” (мотоциклы) с возможностью дополнительно открыть при этом категорию  A1; – категории “А1” (мопеды). ПОСПЕШИТЕ ЗАПИСАТЬСЯ! КОЛИЧЕСТВО МЕСТ ОГРАНИЧЕНО!! МЫ ЖДЕМ ВАС!!! Подписывайтесь на нашу страницу и присоединяйтесь к группе в Фейсбуке: https://www.facebook.com/kruizavtoshkola/ Подписывайтесь на нашу страницу в Инстаграме:https://www.instagram.com/autoschool_kruiz/  

  Подробнее 24.03.2023

Запис в автошколу

Проводиться Пн-Пт (с 10.30 до 18.30) в офісі за адресою
вул. Леваневського, 138;
Сб-Нд - вихідні

Добиратися маршрутками:
№1, 2, 2А, 3, 5, 19, 19А, 22, 25

На запис потрібно мати:
- ксерокопія паспорта (1,2,11 ст.)
- ксерокопія ідентифікаційного коду
Вся інформація