Отзывы

 1. Vadim says:

  Чудова автошкола, прийшов за рекомендацією і не прогадав! Велика подяка викладачу теорії Ніколайчуку Богдану Івановичу та особливо викладачу з водіння Герасименку Володимиру Анатолійовичу, який навчив водінню не те що з нуля, а зі, здавалось, безнадійного рівня! Залишився задоволений сам та обов'язково порекомендую іншим!

 2. Анастасія says:

  Рада, що обрала школу «Круїз» Це сильна команда, яка націлена випускати дійсно компетентних водіїв. Ці три місяці пройшли дуже швидко та корисно! Хочу подякувати викладачу з теорії Ніколайчуку Богдану Івановичу за доступні та цікаві лекції, а також інструктору з водіння Герасименку Володимиру Анатолійовичу за цікаві уроки, здобуті знання та впевненість на дорозі. З ним навчитися їздити з нуля за 2 місяці - реально. Ці люди - майстри своєї справи! Рекомендую!

 3. Ксенія Ларіна says:

  Щиро дякую усім! Комусь - за нові знання і досвід, комусь - за підтримку, комусь - за приємне спілкування. Школі - процвітання, учням - "ні цвяха, ні жезла"!!!

 4. Таня Яковенко says:

  Велике дякую!!! У вас найкраща школа, я дуже вдячна Юрію Івановичу за доступне викладання матеріалу та Євгенію Вікторовичу за чудове навчання, та підтримку на дорозі, одна насолода була навчатися. Також велике дякую директору за організацію навчального процесу !!!❤❤❤

 5. Елена Саенко says:

  Вітаю всіх з закінченням навчання !!! Ми молодці ))
  Дуже вдячна нашим інструкторам, викладачу і керівництву за ваш труд!!!

 6. Кухарська Наталія says:

  Дякую автошколі "Круїз", що забезпечила усі умови якісного та ефективного навчання.
  Прийшовши в автошколу по рекомендації , а тепер після закінчення, також впевнено рекомендуватиму і з свого боку.
  Професіонал своєї справи, теоретик Сакович Сергій Лукич. Подача матеріалу чудова, з прикладами, з випадками з життя. Людина любить свою справу, що і дає свої результати.
  Найкращий інструктор Герасименко Володимир Анатолійович. Навчить не просто водити автомобиль, а й відчувати себе впевнено та правильно оцінювати ситуацию на дорогах. Вважає своєю метою підготувати професійних водіїв, а не просто підготувати до іспитів.
  Окрема подяка директору автошколи "Круїз", Курносов Ігор Олександрович. Який переживав разом з нами на іспитах.
  Дякую Вам!!! Ви супер команда ❤❤❤

 7. Порхунов Сергій says:

  Дякую автошколі Круїз за довгоочікуване посвідчення водія та чудово і з користю проведений час!!!
  Велике спасибі Сергію Лукичу за доступне і детальне подання теорії , розглядання різних нюансів кожного правила . Заняття завжди були цікаві, наповнені прикладами для як найкращого розуміння учнями!
  Ну і звичайно , найважливіша людина в період всього навчання- це інструктор по водінню! Володимир Анатолійович – професіонал своєї справи, уважний і досвідчений водій, тактовна і чуйна людина. Вміє підтримати і заспокоїти , тому з ним приємно і зовсім не страшно їздити , навіть на самих складних ділянках дороги.Дякую за проявлення терпіння:)
  Навчанням в школі залишився задоволеним на всі 100%.

 8. Anonymous says:

  Дуже дякую автошколі "Круїз" навчання проходило позитивно, відношення директора, вчителів та інструкторів до учнів вражає своєю щирістю. Особливо хочу відмітити інструктора Герасименка Володимира Анатолійовича прекрасний інструктор та чудова людина та Лябаха Юрія Івановича за найкращі уроки теорії, буду рекомендувати саме вашу автошколу!!!

 9. Марта Троц says:

  Хочу подякуювати моїм викладачам Юрію Івановичу і Петру Петровичу за вашу роботу! Мало викладачів яких хочеться згадувати, а ви саме такі яких хочеться згадувати з теплими і приємними спогадами. Ви круті! Дякую вам!

 10. Алла Соколова says:

  Дякуємо за вашу працю! Завдяки вам ми стали кращими!

 11. Наталья Свиридова says:

  Большое спасибо за высокий уровень профессионализма автошколы - директора, преподавателей и инструкторов, за приобретенные знания и умения за эти два месяца обучения!)))

 12. Олеся Врабій says:

  Дякуємо! Автошколі "Круїз" бажаємо процвітання! Висловлюємо вдячність інструктору з керування Євгенію Паніну за професійність.
  Зрозуміло, спокійно, з терпінням він навчає практичному керуванню автомобілем, та виконанню правил дорожнього руху в реальних дорожніх ситуаціях.
  Задоволена методикою навчання викладача теорії Юрія Лябаха. З кожним заняттям відчуваєш, що зроблений крок вперед, і це наближує Вас до своєї мети.
  Рекомендую бажаючим стати водіями скористатись можливістю навчання в автошколі "Круїз". Ви не пожалкуєте!!!

 13. Dieumerci Kasanga says:

  Thank you very much god bless all of us. Le meilleur est devant!!!

 14. Богдан Андрійчук says:

  Гарна школа, що дає добрі знання та відмінні навички водіння.
  Окремо дякую Малію Володимиру Васильовичу та Климику Володимиру Степановичу за розуміння та ті пояснення і роз'яснення всіх питань на високому рівні. Успіхів вам та всього найкращого

 15. Надя Трофімова says:

  Дякую Автошколі "Круїз", директору Курносову Ігору Олександровичу за переживання своїх учнів та супроводження з початку до кінця. Викладачу теорії Климик Володимиру Степановичу за зрозуміле викладання, сприйняття теорії. Інструктору з водіння Паніну Євгенію Вікторовичу за міцні нерви, терпіння, підтримку та прекрасні навики водіння та поведінку на дорозі. Дякую Вам за знання, підтримку та терпіння, Ви кращі!!!

 16. Наталия Михайлюк says:

  Дуже вдячна всій команді за розуміння, увагу, знання, витримку, ПІДТРИМКУ! Дякую Вам! Ви всі класні!

 17. Алла Шенкевич says:

  Чому ми найкращі випускники? Тому що у нас були найкращі викладачі, інструктори і керівник автошколи!!!! Завдяки вашим зусиллям, невтомній праці і залізним нервам ми досягли бажаних результатів!!! Бажаємо вам добра і процвітання! "КРУЇЗУ" ніколи не будуть рівні! Тут працюють професіонали! Дякуємо вам!!!

 18. Катерина Маркушенко says:

  Хорошая автошкола, не жалею что выбрала именно Автошколу "Круиз", рекомендую! Достойный уровень преподавания, толковые инструктора и преподаватели! Полное выполнение учебного плана. Отдельное спасибо директору, открытый добросовестный человек, внимательный к каждому ученику. Спасибо за вашу работу!

 19. Дарья says:

  Дякую,що дали можливість отримати посвідчення водія. Дякую інструктуру Євгенію Вікторовичу за чудову практику, а Володимиру Степановичу за теорію.

 20. Alena Mironenko says:

  Хочу виразити щиру подяку за супровід в процесі всього навчання директору Ігору Олександровичу Курносову, а також найкращому викладачу Лябаху Юрію Івановичу за змістовне та гарно роз'яснення навчання з теорії. Ви найкращий викладач!!! І звичайно нашому майстру з виробничого навчання Паніну Євгенію Вікторовичу за терпіння та якісну практику. Ви - наша гордість! Дякую всім вам велике, за те що ви допомогли нам отримати високий рівень знань та посвідчення водія категорії"В". Найкраща автошкола - Автошкола "Круїз"! Вітаю групу 3619 з успішним закінченням. Ні Гвоздя, ні Жезла!

 21. Горохова Оксана says:

  Герасименко Владимир Анатольевич с большой буквы специалист и очень приятный человек! Определенно знает и любит свое дело. Это постоянно ощущается в процессе обучения. Кроме того, всегда есть возможность обратиться с любыми вопросами по теме самого вождения и всех тонкостей получения прав. Владимир Анатольевич подробно и доступно объясняет и показывает материал, спокойно и терпеливо рассказывая все подробности с разных сторон. Так здорово, что человек заинтересован именно в настоящем изучении предмета изнутри, а не только одной механической дрессировкой. Занятия проходят максимально комфортно, приятно и увлекательно. Заметно, что преподаватель всегда находит отдельный подход для каждого ученика. И эти все плюсы я ощутила и обнаружила уже после первого занятия! С таким человеком очень хочется учиться вождению. Я даже не ожидала, что смогу сама водить, учил меня с нуля. Спасибо вам за ваш труд! Это вызывает уважение!
  Так же хочу поблагодарить Климека Владимира Степановича он читал у нас теорию, с ним было учится легко, понятно, и всегда с ноткой юмора. Всегда наводил примере из жизни, давал дельные советы. Не жалею что выбрала именно школу Круиз, так как здесь я реально научилась управлять машиной!!!

 22. Анна Куксій says:

  Шановні працівники, школи круїз, щиро дякую, Вам, за навчання та практику. Особливо хочу відмітити інструктора з водіння, Герасименко Володимира Анатолійовича, це не просто інструктор, це людина з великої букви. Завдяки його кваліфікованості, я здобула феноменальні практичні заняття - водіння, які необхідні для водія новачка та в житті. Дякую, Вам,Володимир Анатолійович за підтримку, розуміння, та безцінний вклад у нас. Іще хочу відмітити викладача, Климика Володимира Степановича, який вклав у нас душу, дав безцінні знання з теорії.

 23. Олена Павлусь says:

  Шановна командо, автошколи "Круіз"! Щиро дякую за організацію навчання, кваліфікований супровід кандидатів у водії під час теоретичної частини: правил дорожнього руху та практичної частини: водіння. Хочу відмітити викладача Климика Володимира Степановича та інструктора Малія Володимира Васильовича за високий професіоналізм, компетеннтність у ході навчання, підримку та розуміння кожного Бажаю Вам міцного здоров'я, терпіння, мудрості,а також зацікавлених і спроможних до навчання кандидатів у водії.

 24. Ольга Рудь says:

  Велика подяка автошколі "Круїз" за їхню витримку і високий професіоналізм, директору Ігорю Олександровичу, викладачу Юрію Івановичу і інструктору Дмитру Валерійовичу - Ви просто супер!!!

 25. Наталя Радченко says:

  Мрія бути водієм - мрія з дитинства! Не просто отримати права,а справді бути водієм! Нарешті вона здійснилася! Дякую нашому чудовому викладачу Сергію Лукичу, інструктору Володимиру Васильовичу,які вклали в нас свої знання і навики. Екзамен в територіальному сервісному центрі - це щось неймовірне,емоції і нерви просто зашкалювали, але поряд завжди були наші вчителі, а також директор автошколи Ігор Олександрович, які підтримували і вірили в нас! Я - водій! Ура!!! Вітаю свою найкращу групу 1419 з успішним закінченням навчання! Ми - the best!

 26. Vitalina Ivanitskaya says:

  Щире дякую автошколі та своєму найкращому інструкторові Паніну Євгену Вікторовичу! Я здобула грунтовні й такі необхідні в житті знання з правил дорожнього руху, навчилася вміло й безпечно керувати автомобілем як на автодромі, так і в місті. Особливу вдясність висловлюю своєму інструктореві за його професіоналізм, терпіння, гарне почуття гумору за те, що ділився зі мною своїм водійським досвідом і підтримував)
  Дякую школі за безпечне навчання на їх автодромі, за професійне теоритичне навчання Сергію Лукичу.
  Це саме та школа, де свої знання і екзамени не купиш!
  Краща автошкола, рекомендую!

 27. Тatyana.beautyroom says:

  Если хотите уверено чувствовать себя за рулём - рекомендую автошколу Круиз ! Отличные , опытные преподаватели , инструкторы. Я осталась очень довольна !

 28. Александр Новик says:

  Большая благодарность автошколе "Круиз". Слаженная работа профессионалов! В отдельности благодарность преподавателю теории Саковичу С.Л. за подачу материала в легкой, интересной, и доступной форме. Инструктору Герасименко В.А. за профессионализм и терпение!!! Директору - за отличную организацию учебного процесса!

 29. Алла Циганок says:

  Я мріяла бути за кермом автомобіля, але страх завжди перемагав бажання. І так минуло багато років. І з рештою я наважилася йти на навчання. За порадами знайомих та відгуками на сайті обрала саме цю школу і ні разу не пожалкувала. Теоретичні заняття завдяки чудовій людині, майстру свого діла Лябаху Юрію Івановичу проходили цікаво,весело, змістовно і швидко. Три години заняття, а ніби щойно розпочалось. Завжди йшла на заняття і уважно слухала кожне слово мого викладача. Пропустила заняття по перехрестях, старалася читати і вивчати в ПДР, але до закінчення автошколи в перехрестях я трішки путалась. Потрібно ходити на теорію. Дякую Юрію Івановичу за підтримку, яка завжди допомагала. Завдяки інструктору Юрію Олексійовичу, його безмежному терпінню і стриманості, практичні заняття проходили спокійно. Відчувала страх перед дорогою, але його настанови додавали впевненості. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, Юрій Олексійович знаходив потрібні слова, щоб я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання водінню. За іспит з водіння дякую Вам. Окрема подяка за можливість в особистому кабінеті проходити тестування з ПДР – це не тільки дає змогу краще засвоїти правила, але й допомагає при підготовці до екзаменів. Навіть, якщо хтось не здав з першого разу, не засмучуйтесь у Вас получиться!

 30. Александр Куль says:

  Хочу подякувати за незабутні три місяці в автошколі, цей час проведений з Вами був незабутнім! Кращому викладачу теорії - Саковичу Сергію Лукічу велике дякую і самому найкращому і по справжньому відданому своїй справі інструктору - Сергієнку Віталію Анатолійовичу <3
  Буду за Вами сумувати!

 31. Оля Кривошея says:

  Навчання в автошколі на найвищому рівні!! З таким викладачем, як Лябах Юрій Іванович, не вивчити і не знати правил дорожнього руху - неможливо! А з таким інструктором, як Шимон Дмитро Валерійович не застосовувати ці правила на дорозі - неможливо!!! Велике дякую за професіоналізм!!!

 32. Vargdalibcr says:

  Лучшая автошкола!!! Замечательные преподаватели, инструктора и весь персонал! Мастера своего дела! Очень рад что выбрал именно вас! Огромное спасибо за знания и опыт которые вы дали! Эти 3 месяца были незабываемые! Успехов, развития, и хороших учеников!

 33. Анна Дудка says:

  Це були незабутні 3 місяці. Дякуємо нашим неймовірним викладачам - Саковічу Сергію Лукічу та Герасименку Володимиру Анатолійовичу. Стільки сил та уваги було нам приділено. Дякуємо за вашу витримку, професіоналізм та віру в нас, яка дала нам сили пройти всі етапи достойно, незважаючи на екстримальні погодні умови. Приємно отримати права виключно за знання та вміння. Ви найкращі!!!

 34. Ksenija says:

  Автошкола "Круїз" - "лучшая автошкола в Галактике". На чолі з директором Ігорем Олександровичем колектив професіоналів забезпечить вам високий рівень знань і умінь, які необхідні для того щоб впевнено керувати автомобілем (без додаткових витрат і практик!!!). Змістовні, цікаві лекції, доступний матеріал із застосуванням тзн, відповіді на всі питання, обговорення кожної ситуації, розуміння, підтримка - це все про викладача з теорії Сергія Олексійовича! Велика Вам подяка! Автошколі успіхів і процвітання!!

 35. Надежда Климко-Краснюк says:

  Отримала посвідчення водія, ура !!!
  Безмежно вдячна автошколі ,,Круіз" за нові знання, нові уміння)
  Окремо дуже вдячна викладачу теорії Саковичу Сергію Лукичу. Дякую Вам !

 36. Савицька Марія, 26 лет says:

  Я дуже вдячна всьому колективу автошколи за отриманні знання, підтримку на кожному етапі навчання і віру в нас.
  Окемо хочу подякувати викладачу Лябаху Юрію Івановичу за прекрасну подачу теоретичної частини. На заняттях було цікаво, приводилося багато прикладів із життя, які зараз згадуєш щоразу коли сідаєш за кермо. Особисто я 90% теоретичної частини засвоїла на заняттях, а ПДР читала тільки для закріплення матерілу.
  Також, велике спасибі моєму інструктору Герасименко Володимиру Анатолійовичу. Це людина, яка навчила мене водити з нуля і нічого не боятися. Саме завдяки його зусиллям я тепер спокійно їжджу по місту, хоча раніше і не думала про це.

  Якщо Вам хтось буде казати, що посвідчення водія можна отримати тільки за ..... Не вірьте цьому!!!! Все реально, головне вчитися.
  В цій автошколі докладають всіх зусиль, щоб все здати самому, а решта залежить тільки від вас!

 37. Nasty says:

  Дуже Вам всім дякуємо, це були неймовірні емоції)), за цей час Ви нас дуже багато чому навчили, дякуємо Вам за ваше терпіння та за наші навики це ваша заслуга впершу чергу!

 38. Nataly Silver Jewellery says:

  Большая благодарность инструкторам и педагогам за Ваш колоссальный труд!!!! Идя в автошколу, я стремилась не просто получить права, а обрести знания и навыки практического вождения... Результат меня полностью удовлетворил!!! Спасибо большое!!!

 39. Инна Билецкая says:

  Спасибо автошколе за учебу! Самая лучшая автошкола в городе Белая Церковь, очень замечательные инструкторы и учителя, спасибо директору. Молодцы, так держать!

 40. Ріта Мовлян says:

  Була рада навчитися в цій школі. Чудовий викладач Юрій Іванович. Не давав сумувати на заняттях. Дуже цікаво та доступно все розповідав. Інструктор Володимир Васильович респект і уважуха!!! Таких людей взагалі залишилось мало. Інструктор від Бога))) Дякую всьому колективу автошколи. Група теж була суперова. Рада була з вами навчатися!!!

 41. Нові ТЕСТИ ПДР online, https://green-way.com.ua/test-pdd/uk says:

  Отдельно хотелось бы отметить Автошколу "Круиз" из Белой Церкви. Целых два ее преподавателя оказались в топе нашего рейтинга! С уверенностью можем рекомендовать это учебное заведение всем начинающим автомобилистам, так как наш рейтинг подделать нельзя, следовательно, автошкола «Круиз» очень крутое заведение!

 42. Ткачук Алина says:

  Очень хороший преподаватель теории Раденко Сергей Алексеевич и инструктор Герасименко Володимир Анатольевич, научит ездить с нуля. Спасибо им за знания

 43. Зинченко Евгений says:

  В 1-ю очередь спасибо инструкторам Сергею Алексеевичу и Владимиру Анатольевичу. Инструктора действительно знают свое дело и умеют доступно все преподнести.

 44. Слободяник Наталія 32 років says:

  Я дуже рада, що я навчалася у школі Круїз.
  Сьогодні отримала права. Велика подяка викладачу Раденку Сергію Олексійовичу за його вміння доносити до учнів знання. Я рекомендую усім навчатися у такого Викладача. ДЯКУЮ!!!
  Особлива подяка інструктуру Дмитрію Валерійовичу. Директору школи, який нас підтримував на іспитах. Я рекомендую усім навчатися у школі Круїз.

 45. Віта Гришко says:

  Дякую за навчання! І величезна подяка найкращому інструктору, який вклав в нас свої сили і знання, Герасименко Володимиру Анатолійовичу!

 46. Наталія 28 років says:

  Хочу виразити велику вдячність викладачу Раденко Сергію Олексійовичу та інстуктору Сергієнко Віталій Анатолійович. Їхня старанна робота та чітке роз"яснення нашого навчання дало мені вміння та впевненості керувати автомобілем на наших дорогах :)Бажаю Вам хороших та вдячних учнів! Міцного здоров"я!Дякую автошколі "Круїз", яка має чудових людей!!!

 47. Катерина Шуть, 25 років says:

  Сьогодні отримала права!!! Я така щаслива!!! Дуже вдячна за науку Саковичу Сергію Лукичу. Такий чудовий викладач, як то кажуть "від Бога", я не зробила жодної помилки в тестах при здачі! Теорію Сергій Лукич чудово роз'яснював, все розжовував, треба було тільки ходити на всі занняття ) Я рада, що потрапила до Вас! Водінню вчив мене Герасименко Володимир Анатолійович, дуже суворий, не пропустить жодної помилки, видресерував) Анатолійович навчив їздити по місту і нічого не боятися, тепер я можу сміливо сісти за руль і поїхати ) Дякую за Ваші роз'яснення і старання, що з нами разом переживали і раділи! Ви інструктор, після якого точно будеш їздити!!! Дякую автошкола "Круїз"!!! Тут дійсно можна навчитися впевнено керувати автомобілем!!!

 48. dobrovolskiy_72@mail.ua says:

  Большое спасибо за качественную учебу!Сергей Лукич, Вы преподаватель с Большой буквы! Рекомендую!!!

 49. Катя Семяновская says:

  Хочется поблагодарить нашего преподавателя Раденко Сергея Алексеевича! Огромное ему СПАСИБО! Золотой человек! Он вложил в нашу группу всю свою душу, все свои силы, чтобы мы все знали. Ну и конечно же всеми любимый наш инструктор - Малий Владимир Васильевич! Ему тоже огромное СПАСИБО, что смог научить нас ездить на машине. Было трудно, было страшно, руки тряслись, но мы преодолели все свои страхи, благодаря нашему Инструктору. Хочется пожелать им удачи, терпения и хороших учеников.

  Все пришли мы в Автошколу
  Обучиться на права,
  Вы задумайтесь, девчонки,
  Как трудна дорога та.
  Сколько бьется ваш инструктор,
  Чтоб дошло все нам
  То не выжали сцепление,
  То не включен поворот,
  То совсем не в зуб ногою,
  И не виден пешеход.
  На площадке, мама мия,
  Фишки все летят к чертям,
  Бьется бедный Ваш инструктор,
  А Вам все по фонарям.
  Сколько можно себя мучить,
  Может, бросить и уйти?
  Вы настырны, нет уж, будьте
  Это надо нам пройти.
  Повторить и все запомнить,
  Заучить и зазубрить,
  Чтобы было что Вам вспомнить,
  Как машину Вам водить,
  Вспомним все мы те уроки,
  Что Вы дали нам!

 50. Танюшка Калинина says:

  Хочу от всей нашей группы 3116 поблагодарить наших любимых инструкторов за то, что они смогли обучить нас вождению. Особенно хочется отметить, что они не ругался на нас, даже когда мы делали все очень плохо, сдерживались – джентльмены. Хочется легкое стихотворение, потому что мы были очень веселой группой.

  Как огня мы боялись дороги,
  Три педали – вот это кошмар!
  Но у нас были Вы, и в итоге
  За рулем мы теперь superstar!

  Неумело так трогались с места,
  По незнанью сцепление жгли.
  Для себя, как на пик Эвереста,
  С Вашей помощью все же взошли.

  Вы без мата терпели ошибки
  И почти не кричали на нас,
  Хоть вождения нашего пытки
  Заслужили того не раз.

  Мы запомним все Ваши советы,
  Их сумела вместить голова.
  Благодарны Вам очень за это,
  Крепко-крепко сжимая права.

  Мы желаем здоровья, терпенья
  И талантливых учеников,
  Что впитают азы вожденья
  Так легко и без лишних слов.

 51. Алеся Димина says:

  Урааааа!!! Вітаю! Ми це зробили, успішно склали іспит)) Три місяці пролетіло дуже швидко і дуже, чесно сказати тяжко) і тільки завдяки кропотливій роботі, а також старанню наших наставників ми це нарешті зробили! Хочу подякувати за велечезний труд Лябаху Юрію Івановичу- який вклав в наші голови безмірну кількість інформаціі', спасибі вам!!! Також нашим інструкторам Бондаренку Юрію Володимировичу і Ведмідю Юрію Олексійовичу- за стальні нерви, і за те, що ми тепер вміємо і'здити на машинках))) А також спасибі нашому найголовнішому- директору Курносову Ігорю Олександровичу! Вони були з нами до кінця, Велике вам Дякуємо! Автошкола "Круиз" найкраща!!!!

 52. Наталья, 36 лет says:

  Сердечно благодарим преподавателя автошколы «Круиз» Раденко Сергея Алексеевича, за чуткое, внимательное отношение на весь период обучения и индивидуальный подход к учащимся. За чувство юмора, которое превратило скучную теорию в интересные занятия. Желаем Вам крепкого здоровья, благополучия и счастья!!! И много хороших учеников!!!
  Отдельная благодарность инструктору Сергиенко Виталию Анатольевичу за получение первоначальных навыков вождения, за терпение и профессионализм. Удачи на дорогах и в преподавании!!!

 53. Елена Колесник says:

  Дорогая моя группа 2716!!! Поздравляю с этим замечательным событием, с получением прав. Желаю, чтобы автомобиль никогда не подводил, чтобы каждая дорогая была благополучной, чтобы каждая поездка завершалась успехом, чтобы жизненный путь был счастливым и светлым.
  Огромное "СПАСИБО" нашему преподавателю Сергею Лукичу, инструкторам Владимиру Анатольевичу и Игорю Альбертовичу. А так же Владимиру Васильевичу и Юрию Владимировичу за ваши советы и помощь )))

 54. Таня Курсеитова says:

  Ура!!! Ми це зробили! Щиро вітаю групу із закінченням навчання та отримання довгожданного посвідчення водія! Так, нашій групі випало багато перешкод, але в нас усе вийшло!!!Хочу сказати, що ми найкращі!!! Також хочеться подякувати автошколі "Круїз", а саме директору Ігорю Олександоричу, викладачу Сергію Лукичу - за знання та підтримку, а також нашим інструкторами, а саме Володимиру Васильовичу Малію - за витримку та уроки, без яких нічого б не вийшло!!! Дякую!!)

 55. Галина Савчук says:

  Огромное спасибо автошколе Круиз, за трепетное отношение к каждому ученику, за огромный багаж знаний.Отдельное спасибо инструктору по вождению Игорю Альбертовичу за все те эмоции пережитые во время вождения, за опыт подаренный вашим ученикам. Спасибо!

 56. Сергей Карпенко says:

  Большое спасибо Автошколе "КРУИЗ" за полученные знания. Особая благодарность преподавателю Сергею Лукичу, инструктору по вождению Игорю Альбертовичу и директору за отличную организацию учебного процесса!!! СПАСИБО!!!

 57. Танюшка Макаренко says:

  Круиз! Вы лучшие! Приятно иметь дело с профессионалами! Кроме полученных знаний,основ вождения море позитива!!! Успехов и процветания!!!

 58. Ирина Кондратюк says:

  Спасибо большое автошколе Круиз, каждому учителю за трепетное и понимающее отношение к каждому ученику, ну и за терпение:) Удачи Вам в нелегком труде и побольше хороших учеников)))

 59. Антонина Черненко says:

  Огромное спасибо за наши знания)))

 60. Диана Чибисова says:

  Большое спасибо Юрию Ивановичу за уроки теории!!!! За его спокойствие, терпение, умение услышать каждого ученика и грамотно ответить на все вопросы. А также большое спасибо Курносову Игорю Александровичу за моральную поддержку и правильный настрой!!!!!!!!

 61. Сергей Запара says:

  Очень понравилась автошкола и весь её состав, реально работают профессионалы, знающие своё дело!

 62. Андрій Слюсаренко says:

  Автошкола Круїз-це дійсно дуже хороша школа. Хто б там не говорив. Якщо хотіти чомусь навчитися, то навчишся! Дуже дякую викладачу Юрію Івановичу, він дуже хороший викладач по теорії, та й як людина він дуже хороша. А ще більше вдячний викладачам по водінню Віталію Анатольовичу та Петру Петровичу вони дуже хороші викладачі, які зуміли знайти до кожної людини підхід та навчити водінню всіх своїх учнів. Я дуже вам всім вдячний

 63. Таня Луцкая says:

  Велике дякую вашій автошколі за навчання! Я сміливо можу сказати, що закінчивши її, я дійсно отримала знання. Вчителі надзвичайно лояльні та справжні професіонали. Окремо велике дякую Юрію Івановичу! Результат ваших старань - стовідсоткова здача! Ви найкращий! І величезне дякую реально крутому інструктору Сергієнко Віталію Анатолійовичу!!! Ваші заняття - це цілковитий позитив і користь! Ще раз дуже дякую вашій автошколі! Емоції зашкалюють!!!!

 64. Яна Яцун says:

  Спасибо, всем кто работает в этой школе, за все знания и навыки которые я получила.
  Хороших Вам учеников и больших процветаний вашей школе.
  P.S.: все в шоке что можно получить права без взяток.)))

 65. Вера Плигань says:

  Хочу поблагодарить весь коллектив "КРУИЗ" за качество и организацию обучения в автошколе .Осталась довольна подачей теории, и работой инструктора, и результатами своих экзаменов : ))) ВСЕМ советую !!!!!!

 66. Света Киреева says:

  Спасибо!!! Спасибо!!! Спасибо Всем!!! Было ощущение, что нас подготавливают для полёта в космос, но при сдачи экзамена, все только и говорили о том, что Спасибо Сергею Лукичу за науку. Спасибо инструкторам за работу. ВЫ лучшие!!!!! Дай Вам Бог здоровья и крепких нервов. Ещё раз огромное Спасибо!!!! Спасибо и ребятам))) у нас была отличная, дружная команда!!!! Всем удачи на дороге)))!!! Петр Петрович, я и моя команда девочек, не забудем вас никогда, Вы лучший инструктор. Всем рекомендую Автошколу "Круиз"!!!
  P.S Все сдавали своими силами, никто никому не давал никаких взяток!!! И это реально!!! И в этом весь кайф!!!!

 67. Илья Полищук says:

  Хочу сказать большое спасибо автошколе "КРУИЗ", директору Курносову Игорю Александровичу , инструктору Дмитренко Петру Петровичу и преподавателю теоретических занятий Саковичу Сергею Лукичу за профессиональный подход к ученикам, продуктивную работу, которую мы провели за эти 2,5 месяца )) Могу смело порекомендовать автошколу "КРУИЗ" для тех, кто хочет действительно научиться безопасно управлять транспортным средством =)

 68. Ярослав Кулініч says:

  Хочу сказать большое спасибо автошколе, уже второй день не могу нарадоваться своим новеньким удостоверением! И всем учащимся пожелать удачи, школа у вас прекрасная только старайтесь тоже и все будет.

 69. Марина Тупчиенко says:

  Группа 2715))) и Лучший инструктор Герасименко Владимир Анатольевич!!! Ура мы теперь ВОДИТЕЛИ !!!

 70. Наталья Мусичка says:

  Поздравляю нашу группу с окончанием курсов. Хочу поблагодарить преподавателя Сергея Алексеевича за отличное вложение знаний ПДД и инструктора Сергея Васильевича, очень классно учит. ))))

 71. Виктория 32 года says:

  Спасибо автошколе "Круиз" за то, что мы получили максимум знаний, навыков. В этой школе не пройдёт лень, будьте готовы к работе, упорной борьбе. Но! Какой приятной будет победа! На кону водительское удостоверение и ваше умение водить. Лучшую теоретическую подготовку вы пройдёте только здесь. Спасибо директору Игорю Александровичу, инструкторам П.П. Дмитренко, Д.В. Шимону, В. А. Герасименко за подготовку нашей группы 16 15. Огромный респект Сергею Лукичу за мастерство преподавания!Искренне советую автошколу "Круиз". Они вне конкуренции!

 72. Татьяна, 25 лет says:

  Спасибо Автошколе "Круиз" за знания и навыки вождения! Раденко Сергей Алексеевич замечательный преподаватель, объясняет очень доступно и интересно. Преподаватели практических занятий все знатоки своего дела!, спокойные, уравновешенные и доброжелательны! Советую!!!

 73. Олег, 21 год says:

  Если ваша цель получить не просто пластиковое удостоверение, а отличные знания, высокий уровень практической подготовки и, соответственно, уверенность на дороге - то вам сюда! Огромное спасибо всему составу автошколы! Вы лучшие!!! =)

 74. Владислав, 25 років says:

  Дуже дякую колективу автошколи за те, що дали необхідні знання та навички керування. Зокрема лектору Сергію Олексійовичу за цікаві лекції та інструктору Віталію Володимировичу за терпіння та наполегливість при моєму навчанні.

 75. Ярослав says:

  Учився і права отримав без проблем. В мрео нічого поза касой не платив. Вчитель викладав один з кращих в місті. Всі знання, шо потрібно, викладають на вищому рівні, решта лишається за учнем. Раджу йти в "Круїз" навчатись.

 76. Наталья Ильницкая says:

  Желаю всем—ни гвоздя,ни жезла.Спасибо всем учителям автошколы!

 77. Александр Демьянов, 64 года says:

  Большое СПАСИБО нашим педагогам и наставникам автошколы "КРУИЗ". За Ваш труд и упорство, с которым ВЫ вкладывали в нас знания Правил Дорожного Движения (не смотря на наше сопротивление) и начальным навыкам вождения. Спасибо за Ваше терпение-Сергей Лукич и Игорь Александрович. "Круиз" дает основательные знания и качественное обучение. Смело могу рекомендовать МОЮ школу желающим пополнить ряды авто и мото водителей.

 78. Наташа Юдина says:

  Большое спасибо автошколе "КРУИЗ", ее замечательному педагогическому составу, людям, которые целиком и полностью отдаются своему делу! Спасибо!!!
  Обязательно буду рекомендовать вас своим друзьям и знакомым!

 79. Ксения says:

  Как говорил Сергей Алексеевич- мы учимся в лучшей автошколе в мире! И он прав на 100%. Спасибо за терпение и понимание!Преподаватели и инструкторы вложили в нас душу и мы смогли стать водителями. И директор никогда не был в стороне всегда на подхвате и готов прийти на помощь в любую минуту. Всем кто хочет научиться водить , а не просто "купить права", тогда вам одна дорога в автошколу "КРУИЗ"!

 80. Наталія Шевченко says:

  Пишу із запізненням, так як іспит складали ще 21го квітня...Хочу подякувати школі "Круїз" за отримані знання і навики,після університету моя друга альма матер)))Сергій Васильовий і Сергій Лукіч- дуже вимогливі і принципові викладачі. Хто до них попаде буде важко але буде толк. Сергію Васильовичу окрема величезна подяка,кожен день рулю із величезним задоволенням!!!Знайомим буду рекомендувати тільки цю школу і тільки Сергія Васильовича)))

 81. Светлана Капитанюк says:

  Хочу подякувати колектив автошколи " Круіз" за професійність і організацію всього курсу навчання . Викладачу по теоріі , Сергію Лукічу, за цікаві лекції , дякуючи Вам єкзамен вдалося здати дуже легко. Окремо хочу подякувати інструктора , Віталія Володимировича за терпіння і порозуміння. Рекомендую автошколу " Круіз" тим, хто хоче навчитися і здати єкзамени самостійно.

 82. Рома Лубенец says:

  Спасибо за тот труд что вы в нас вложили ! И сделали так что мы стали водителями !)

 83. Ольга says:

  Отличная автошкола! Организовано, современно, качествено, доброжелательное отношение всего коллектива... С удовольствием училась...рекомендую)

 84. Анна says:

  Хочу поблагодарить Автошколу "Круиз" за полученные знания, за лучшего преподавателя Сергея Лукича, за стрессоустойчивого и опытного инструктора Сергея Васильевича. Только благодаря им я успешно сдала экзамен и получила долгожданное водительское удостоверение.

 85. ТАНЯ ШАБЕЛЬНА says:

  ВІТАЮ ГРУПУ 1614 З УСПІШНОЮ ЗДАЧЕЮ ЕКЗАМЕНІВ!!!Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ АВТОШКОЛІ "КРУІЗ" ЗА ГАРНУ ПІДГОТОВКУ ТА ПІДХІД ДО КОЖНОГО УЧНЯ.А ТАКОЖ ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ СЕРГІЮ ЛУКІЧУ ЗА ЙОГО БЕЗЦІННІ ЗНАННЯ ЯКІ ВІН ПЕРЕДАВ НАМ.ВЕЛИКЕ СПАСИБІ МОЄМУ ІНСТРУКТОРУ КВАШІ СЕРГІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ,ВІН СПРАВЖНІЙ МАЙСТЕР СВОЄЇ СПРАВИ, ЦЕ ЛЮДИ В ЯКИХ ВИ ДІЙСНО НАВЧИТЕСЬ БЕЗПЕЧННОЇ ТА СПРАВЖНЬОЇ ЇЗДИ НА ВАШОМУ АВТОМОБІЛІ.
  Я ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ АВТОШКОЛУ "КРУІЗ".

 86. Anonymous says:

  Автошкола "Круиз" буду очень скучать.Спасибо всем огромное.Сергею Алексеечу и инструктору Петру Петровичу за отлично-проведенную роботу.Всех со здачей экзамена и с наступающим Новым годом - удачи,счастья и мирного неба над головой.

 87. Мирослава Макаренко says:

  Спасибо Вам огромное за обучение!!! Сергею Олеговичу за отличную практику. Сергей Лукич, Вы лучший педагог, которого я встречала в своей жизни! Спасибо Вам огромное за знания!!!

 88. Виталий Шутько says:

  Спасибо большое всем работникам автошколы за их профессионализм и добросовестное отношение к своей работе. Буду всем знакомым рекомендовать автошколу "КРУИЗ". Спасибо!!!

 89. Ирина, 18 лет says:

  Группу 1314 поздравляю со сдачей всех екзаменов!!!Спасибо за прекрасное обучение в автошколе Круиз!! Огромное спасибо Сергею Лукичу за знания, котоые он дал нам. Отдельное спасибо моему инструктору по практическому вождению Боровикову Виталию Владимировичу, просто с нуля научил всему!! Спасибо большое!!!!

 90. Ирена says:

  Позади два с половиной месяца занятий , впереди экзамен.... Не исключены непредвиденные обстоятельства или неожиданности ,но куда-то исчезла усталость и появилось ощущение огромного удовлетворения от пройденного этапа . Большое спасибо профессионалам своего дела - требовательному ,обладающему обширными знаниями и умением их передать, а также потрясающим чувством юмора Сакович Сергею Лукичу ; немногословному , но умеющему донести до вас саму суть тех навыков и умений , без которых вам не обойтись на дороге Боровикову Виталию Владимировичу и,конечно, директору Курносову Игорю Александровичу за отличную организацию, всему коллективу !

 91. Иришка Куценко says:

  Вот я и получила долгожданные права.УРА!!! Хочу выразить огромную благодарность нашему самому лучшему преподавателю, Сергею Алексеевичу, за его очень доступное и качественное обучение, также преподавателю по вождению Петру Петровичу, за его терпение и понимание, а еще особая благодарность директору школы Игорю Александровичу, который всегда нас поддерживал.Спасибо автошколе "Круиз"!!!!

 92. Ксюша Янчук says:

  Положительные эмоции переполняют просто))) Хочу поблагодарить Сергея Лукича за отличное обучение, он несомненно лучший преподаватель! Просто огромнейшее спасибо моему инструктору Сергею Васильевичу за его мастерство, профессионализм, советы и терпение! Также спасибо Дмитрию Валерьевичу - отличный инструктор, Петр Петрович - замечательный человек и очень хороший инструктор!))) Отдельное спасибо Игорю Александровичу за отличный коллектив, организацию работы и оптимистический настрой!) Хороших Вам учеников! автошкола просто супер!

 93. Светлана Чабан says:

  НАША группа сдала екзамен .Я очень рада и благодарна всем кто нас учил .В особенности Сергею Олексеевичу,дай Бог каждому такого преподавателя по теории за терпение ,понимание,мы вас уважаем и очень любим.Дай Бог вам всего хорошего.Спасибо огромное моим инструкторам.Меня очень хорошо обучали Петр Петрович и Сергей Васильевич.Спасибо за терпение в нелегкой Вашей работе,понимание,действительно вы многому нас научили.СПАСИБО.Спасибо директору школы Игорю Александровичу за его поддержку и веру в нас.СПАСИБО ВАМ ВСЕМ,МЫ ВАС УВАЖАЕМ И ЛЮБИМ.КРУИЗ ТЫ ЛУЧШАЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 94. Никита, 18 лет says:

  Что можно сказать об этой автошколе плохого? Да ничего в принципе, обучают теории на отлично! Преподаватель умеренный, отзывчивый, умеет достучатся до каждого и до непоседливого отличника, и до ленивого двоечника. Теория издается в очень удобной форме - электронной. Легко воспринимается и материал не заучивается, а запоминается благодаря более теплому обращении преподавателя к ученикам. Обходится не без умеренных шуток на занятиях, дабы разрядить обстановку и немного отвлечь внимание. Что могу сказать о практике? Практика проходила в уютной атмосфере. Сергей Олегович был на высоте. Где были ошибки, всегда говорил мне о них, но что понравилось, то что это было без лишней суеты, криков и нервов. В общем мне очень понравилось, всем советую.

 95. Aleks says:

  Учился в Круизе. Сдал без проблем. Спасибо этой автошколе. Лучшая в городе. Но Сергей Лукич очень требовательный преподаватель)

 96. Вячеслав, 26 лет says:

  Очень хорошая автошкола, учился и понравилось!!!Сергей Лукич преподавал на 5+.

 97. Дина Вавровская says:

  Спасибо!!!!! Всем инструкторам и преподавателю, а именно Сергею Алексеевичу, Сергею Олеговичу,и Владимиру Анатольевичу.

 98. Инна Дедовец says:

  Хочу выразить, огромную благодарность автошколе "Круиз"!
  Я мечтала стать водителем, и я им стала.
  Особенно, большое спасибо, Курносову Игорю Александровичу (директору автошколы), за понимание, поддержку, данные им знания.
  Так же, Сергею Алексеевичу (преподавателю теории), за то, что прекрасно обучает ПДД, доходчиво объясняет, помогает, когда необходимо.
  Большущее спасибо, Владимиру Анатольевичу, (мой инструктор), который умело обучает вождению, (имеет прекрасную методику обучения), доходчиво и внятно объясняет, и вообще, очень хороший человек.
  Спасибо, Александру Борисовичу, (заместитель директора), который принимал непосредственное участие в нашем обучении.
  Очень хорошая автошкола! Отличные инструктора, преподаватели, директор.
  Спасибоо! Я рада, что выбрала именно эту автошколу!

 99. Игорь, 20 лет says:

  Я просто в восторге!
  Отучился с большим удовольствием.
  Преподаватели отличные, машины тоже в хорошем состоянии.
  Рекомендую.