Про автошколу

Навчання в автошколі містить в собі теоретичний та практичний курс підготовки.

Теоретичний курс містить вивчення наступних дисциплін:

  • Правила дорожнього руху;
  • Основи управління транспортним засобом і вимоги безпеки дорожнього руху;
  • Будова і технічне обслуговування транспортного засобу;
  • Етика водія транспортного засобу.

Наші викладачі навчать Вас як правильно користуватися Правилами під час руху по дорогах, як діяти за самих складних дорожніх умов. Основна мета викладача – формування вучнів усвідомлених знань і умінь. У процесі навчання застосовується такий найважливіший елемент як наочна демонстрація досліджуваного матеріалу.

Навчальне водіння проводиться у зручний для Вас час на спеціально обладнаних сучасних автомобілях досвідченими інструкторами індивідуально з кожним учнем.

Практичні заняття (водіння) починаються, приблизно, через 10-15 днів після початку теоретичного курсу . Їх метою є - датиможливість учнюотримати навички практичного водіння та в майбутньомувпевненовідчувати себе за кермом. Водіння в нашій автошколі - це заняття на власному автодромі (заїзд на автодром для наших учнів безкоштовний) і навчальна їзда по місту.

Природньо, що є учні, для яких керування автомобілем спочатку буде складним завданням. Після проходження базового 40-годинного курсу за бажанням можливо взяти додаткові уроки з водіння за окрему плату.

Складання іспиту

Після вдалої здачі внутрішніх іспитів в автошколі, які включають в себе теоретичну частину і практичне водіння автомобіля, учні складають іспит в одному з Територіальних Сервісних Центрів МВС України (далі ТСЦ МВС України) за своїм вибором.

До іспитів у ТСЦ МВС України допускаються особи, які досягли 18-річного віку (для категорій ”B” і ”С”), 16-річного віку (для категорій ”А1” та ”А”), що успішно склали внутрішній іспит в автошколі.

Іспити проводяться за графіком, затвердженим ТСЦ МВС України .

До іспитів допускаются особи, що мають при собі паспорт з діючою на момент складання іспитів пропискою.

Теоретичний іспит проводиться у спеціально обладнаному комп'ютерному класі за допомогою тестів в електронному вигляді (українською мовою или на русском языке). Для складання іспиту необхідно відповісти на 20 питань (допускається не більше 2-х помилок). Практичний іспит у  ТСЦ МВС України проходить на автомобілі автошколи, на якому проходило навчання.

Іспит з водіння автомобіля проводиться у два етапи:

  • перший етап - вправи на автодромі;
  • другий етап - водіння по місту за встановленим маршрутом.